» AKTUALNOŚCI 
- Konkurs "Położna na medal".
- Warsztaty z udzielania pierwszej pomocy dzieciom.
- Grupa Wsparcia dla Kobiet po trudnym porodzie.
- Gabinet Kosmetyczny
- Bezpłatna Szkoła Rodzenia
- Bezpłatne poporodowe patronaże położnej rodzinnej
- Baby Joga
- Warsztaty noszenia dzieci w chustach
- Joga dla kobiet - ćwiczenia ogólne

 
     
 
   
   » Zespół  » Położne

Położne

Zajęcia prowadzone są przez położne pracujące czynnie na sali porodowej. Oprócz przygotwania do porodu w razie potrzeby zapewniamy położną zajmującą się problemami z laktacją, lekarzy specjalistów oraz opiekę psychologa.

Anna Jastrzębska

W swoim zawodzie, który jest jednocześnie jej pasją, pracuje od 19 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując na oddziale ginekologiczno-położniczym, sali porodowej, oddziale intensywnej terapii. Kocha pracę na Sali Porodowej, towarzyszyła wielu narodzinom. Z zapałem przygotowuje przyszłych rodziców do porodu.

Bycie położną to dla mnie wielkie wyzwanie, które cały czas uczy mnie szacunku i pokory do misji, jaką jest uczestnictwo w narodzinach.

Cały czas podnosi swoje kwalifikacje. W 2006 roku ukończyła studia licencjackie z położnictwa, w 2010 roku ukończyła specjalizację z pielęgniarstwa położniczego, bierze udział w licznych szkoleniach.

adres e-mail: annjastrzebska@tlen.pl

Barbara Ciura

Jest położną z tytułem licencjata, certyfikowanym doradcą laktacyjnym z 18-letnim stażem pracy. Praktykę w zawodzie zdobywała w oddziałach: wcześniaków, położniczym, ginekologicznym, a także w sali porodowej.

Swoje kompetencje zawodowe stale podnosi biorąc udział w różnego rodzaju szkoleniach. Ukończyła:

Kurs Położnych Środowiskowo-Rodzinnych
Kurs "Problemy w laktacji"
Kurs "Karmienie piersią w codziennej praktyce"
Jej celem jest udzielanie pomocy kobietom ciężarnym, położnicom i ich rodzinom w przyjazny i fachowy sposób.

adres e-mail: barbara.ciura@onet.pl
 
Agnieszka Serafin

Pracuje w zawodzie od 17 lat. Pierwsze kroki po ukończeniu Medycznego Studium Zawodowego w Krakowie, stawiała na oddziale hematologii, co wspomina jako trudne, ale bardzo wartościowe doświadczenie.

Obecnie pracuje na sali porodowej, gdzie pomaga rodzicom w przyjściu na świat ich dzieci. Stara się wspierać ich w trakcie porodu, dawać im poczucie bezpieczeństwa oraz intymności i jednocześnie nie zaburzać fizjologicznego przebiegu porodu. Lubi to co robi. Położnictwo to jej pasja.

adres e-mail: a.serafin@tlen.pl 

Jolanta Łaszczyk

Jest położną z wieloletnim stażem. Jej zawód to powołanie i pasja, a zarazem sposób na życie.

Ukończyła studia licencjackie na Wydziale Nauk o Zdrowiu UJ - kierunek Położnictwo oraz liczne kursy i szkolenia. Potrafi przekazać swoim podopiecznym wiedzę potrzebną, aby dobrze przygotować się do porodu, a dodatkowo zminimalizować towarzyszące lęki i obawy.

Uważam, że ciąża i poród są wydarzeniem naturalnym, a jednocześnie magicznym. Chcę, aby każdy poród odbywał się w atmosferze intymności, spokoju i radości bez względu na miejsce. Wspieram pary w tym wyjątkowym okresie ich życia, aby narodziny potomstwa były najpiękniejszym wydarzeniem i miłym wspomnieniem.

adres e-mail: laszczyk_jolanta@op.pl

Jolanta Janus

W zawodzie położnej, pracuje od 22 lat. Posiada tytuł licencjata położnictwa, ukończyła liczne kursy specjalistyczne.

Karierę zawodową zaczynała, asystując do operacji ginekologicznych oraz cięć cesarskich. Obecnie od kilkunastu lat pracuje na Sali Porodowej a także przygotowuje przyszłe mamy do swojej roli, prowadząc zajęcia w Szkole Rodzenia.

Jest przyjazną duszą kobiety oczekującej narodzin dziecka. Uważa, że ważne są nie tylko kompetencje i doświadczenie ale także podejście do kobiety i zapewnienie jej przyjanej atmosfery i poczucia bezpieczeństwa podczas porodu.

adres e-mail: jjanus2@vp.pl

Bogusława Łakomiec

Pracuje na sali porodowej od 23 lat. Posiada specjalizację z Pielęgniarstwa Położniczego oraz ukończony kurs Położnej Rodzinnej.

Stara się uaktualniać swoja wiedzę poprzez udział w wielu szkoleniach, kursach, konferencjach.

Na co dzień pracuje także w środowisku, opiekując się mamami i noworodkami po porodzie.

adres e-mail: bola13@interia.pl

Agnieszka Kubica

Położna z wieloletnim doświadczeniem.

Swoją wiedzę doskonali poprzez uczestnictwo w szkoleniach specjalistycznych.

Doświadczenia i praktykę zdobyte przez wiele lat pracy, realizuje w opiece nad kobietą ciężarną. 
     
   
 
| mapa strony | © 2011
Utworzono w systemie iKOMPASS strony www KompassCMS